Paramedyk 2015

PARAMEDYK to jedyna, organizowana w Polsce, impreza dedykowana ratownictwu taktycznemu, w której udział biorą zespoły podporządkowane Ministerstwu Obrony Narodowej i Ministerstwu Spraw Wewnętrznych, a także zaproszone drużyny krajowe i zagraniczne mające charakter sił specjalnych. Celem organizacji Zawodów jest upowszechnianie najnowocześniejszych standardów ratownictwa taktycznego oraz wdrażanie ich w obszarze służb mundurowych. PARAMEDYK to także możliwość spotkań i wymiany poglądów oraz doświadczeń pomiędzy operatorami i dowódcami różnych formacji. Imprezie towarzyszą prezentacje sprzętu i warsztaty, które mają wymiar edukacyjny, promując wśród służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo najlepsze standardy postępowaniai najnowsze rozwiązania techniczne. 

W tym roku w dniach 22-25 września na terenie Trójmiasta odbyła się już VIII edycja tej imprezy. Na mejscu nie zabrakło licznych atrakcji, pokazów, a także możliwości przyjrzenia się policyjnym oddziałom specjalnym.

Firma Meindl Polska wsparła akcję i pojawiła się na miejscu, licznie prezentując swoją kolekcję militarną.

Wszystkie informacje o imprezie znajdziecie na oficjalnej stronie Paramedyk, natomiast jeśli chcecie zobaczyć na obszerną galerię zdjęć z imprezy, to zapraszamy na nasz profil Facebook, a dokładnie TUTAJ.

Buty Meindl