Aktualności

VII Bieg Morskiego Komandosa

W ostatni weekend sierpnia mieliśmy okazję gościć podczas VII edycji Biegu Morskiego Komandosa. Była to kolejna edycja imprezy znanej jako najcięższy bieg terenowy w Polsce. Kilometry trasy, liczne przeszkody, błoto, woda oraz ogromne zmęczenie - nic jednak nie było w stanie przeszkodzić uczestnikom zabawy, którzy z roku na rok coraz chętniej zapisują się na Bieg Morskiego Komandosa.

Współpraca z Kolibki Adventure Park

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Kolibki Adventure Park - jest to najwięszy park przygodowy w Polsce, mieszczący się w Gdyni. Na mocy nawiązanej współpracy Meindl Polska został partnerem technicznym Parku, a wszyscy pracownicy Parku wyposażeni zostali w nasze buty do zadań specjalnych - Meindl Island MFS Active.

Mountain Warrior Day

W dniu 13 kwietnia 2016 roku w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych odbył się Mountain Warrior Day, na którym oczywiście wraz z naszym stoiskiem gościliśmy. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane przez Sekcję Szkoleń Wysokogóskich i obejmowało prezentację kolekcji, prelekcje oraz tematy o tematyce górskiej i militarnej.

Military Ski Patrol 2016

W dniach 24-25.02 w Szklarskiej Porębie odbyła siępierwsza edycja imprezy Military Ski Patrol. Trzyosobowe zespoły miały do pokonania na nartach skiturowych dystans 25 kilometrów w terenie górskim z plecakami ważącymi co najmniej 24 kilogramy.

Meindl z nagrodą "Best Brand"!

buty meindl

W plebiscycie ogranizowanym przez outdoor-Magazin firma Meindl zdobyła I nagrodę w kategorii "Best Brand" 2015/16. 

Paramedyk 2015

PARAMEDYK to jedyna, organizowana w Polsce, impreza dedykowana ratownictwu taktycznemu, w której udział biorą zespoły podporządkowane Ministerstwu Obrony Narodowej i Ministerstwu Spraw Wewnętrznych, a także zaproszone drużyny krajowe i zagraniczne mające charakter sił specjalnych.

Śladami gen. Nila – Od zmierzchu do świtu

W minionym tygodniu, w dniach 10-11 września odbyła się IV edycja ekstremalnego marszu nocnego, znana pod nazwą: „ŚLADAMI GEN. NILA – OD ZMIERZCHU DO ŚWITU”. 

Podsumowanie VI edycji Biegu Morskiego Komandosa

21 kilometrów trasy przez piaski, błota, kanały oraz dwa katorżnicze tory przeszkód i blisko 1000  osób,  które  zechciały  wziąć  udział  w  rywalizacji  podczas  VI  edycji Biegu  Morskiego Komandosa. Już po raz szósty Kolibki Adventure Park oraz JW  Formoza  zorganizowali  bieg,  który  nie  bez  przyczyny-  jest  nazywany „najtrudniejszym biegiem terenowym w Polsce”. Uczestnicy  rozpoczynali  rywalizacje  na  plaży  w  Gdyni  Orłowie,  gdzie  czekał  na  nich specjalnie  rozstawiony  tor przeszkód  „Plażowicz”.

Bieg Morskiego Komandosa

Zapraszamy wszystkich na Bieg Morskiego Komandosa - najtrudniejszy bieg terenowy w Polsce. Na imprezie można będzie zobaczyć, jak w ekstremalnie trudnych warunkach radzą sobie uczestnicy biegu.

Impreza odbędzie się 29-30 sierpnia 2016r na terenie Kolibki Adventure Park Gdynia. Na miejscu nie zabraknie oczywiście nas oraz stoiska Meindl, na które już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy!

Mistrzostwa Polski Jednostek Specjalnych

Jesteśmy sponsorem Mistrzostw Polski Jednostek Specjalnych w konkurencjach wytrzymałościowo-siłowych “JEDZIEMY DO ODCIĘCIA 2015” organizowanych pod patronatem Komendy Głównej Policji. Zawody odbędą się 11 czerwca 2015 w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Buty Meindl