WI 12

Numer katalogowy: 
3767

Amortyzacja

Amortyzacja

Antystatyczna podeszwa

Antystatyczna podeszwa

Odporne na olej, benzynę i kwasy

Odporne na olej, benzynę i kwasy
Wysokość buta: 
19cm
Waga: 
940g
Temperatura komfortu: 
-30°C
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT): 
1 349 zł
Kolekcja: 
Rozmiar: 
6 - 12 / 13, 14
Materiał zewnętrzny: 
Skóra licowa, bydlęca
Wyściółka: 
GORE-TEX® Insulated Comfort Footwear
Wkładka: 
Wkładka AIR-ACTIVE® Soft Print drysole
Podeszwa: 
Vibram®
Kolor: 
Black
Pielęgnacja: 
Meindl Conditioner & Proofer

Air Revolution® System

AIR REVOLUTION – OBUWIE Z KLIMATYZACJĄ

System zapewnia optymalne warunki wewnątrz buta, wspiera wentylację oraz utrzymuje jego wytrzymałości i sztywność. Szkielet języka stanowi perforowana pianka MFS, która jest pokryta trójwymiarową tkaniną 3D o otwartej strukturze. Połączenie tych materiałów sprawia, że cały język działa jak pompka. W celu zachowania anatomicznego kształtu języka jego stabilizator został wykonany z mikrofilcu i jest przyszyty do języka. Mocne rzepy wbudowane w rejonie śródstopia i na zakończeniu języka mocują go do buta. Poszerzony kształt języka doskonale dopasowuje się do kształtu stopy i zapewnia wysoki komfort.

 

 

WIĘCEJ POMPOWANIA, WIĘCEJ ODDYCHANIA!

Technologia Air Revolution została jeszcze bardziej udoskonalona. Uzupełnieniem działania systemu w butach jest skarpeta, która dopasowana do ich funkcji sprawia, że system Air Revolution jest pracuje jeszcze lepiej.

FAZA 1

Świeże powietrze jest
wciągane do wnętrza buta

FAZA 2

Ciepłe powietrze jest
wypompowywane na zewnątrz

 

GORE-TEX® Insulated Comfort

Buty zaprojektowane w technologii GORE-TEX® Insulated Comfort przeznaczone są do aktywności outdoorowych w ciężkich warunkach pogodowych, takich jak deszcz czy śnieg.

Łączą w sobie trwałą wodoszczelność i optymalną oddychalność z izolacją. Przeznaczone są do stosowania w niskich temperaturach, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy aktywności na świeżym powietrzu. Woda i śnieg nie przedostają się do wewnątrz, podczas gdy pot może wydostać się na zewnątrz. Dzięki izolującej wyściółce zapewniają trwałą ochronę przed zimnem, dzięki czemu nadają się do uprawiania szerokiej gamy sportów outdoorowych.

źródło: Gore-Tex

MFS

Buty Meindl