GSG 9 3000

Numer katalogowy: 
3783

Amortyzacja

Amortyzacja

Antystatyczna podeszwa

Antystatyczna podeszwa

Odporne na olej, benzynę i kwasy

Odporne na olej, benzynę i kwasy

Podeszwa odporna na penetrację

Podeszwa odporna na penetrację
Wysokość buta: 
18cm
Waga: 
780g
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT): 
1 349 zł
Kolekcja: 
Rozmiar: 
6 - 12
Materiał zewnętrzny: 
Skóra licowa, bydlęca
Wyściółka: 
GORE-TEX® Extended Comfort Footwear
Wkładka: 
Wkładka b-dynamic
Podeszwa: 
profilowana podeszwa z gumową wkładką
Kolor: 
Black

Koncepcja konstrukcyjna buta przeznaczona do specjalnych operacji taktycznych, ale także w nagłych NIE zaplanowanych marszach długodystansowych z obciążeniem 40 kg.

But może być wielofunkcyjny, używany w operacjach, miejskich, a także w trudnym terenie, na różnych powierzchniach, takich jak asfalt, kamień kruszony, ceramika itp..

kompaktowa konstrukcja zapewnia optymalną ochronę stopy i kostki, elementy aktywne w trakcie wykonywania skoków ze spadochronem.

GORE-TEX® Extended Comfort

Buty zaprojektowane w technologii GORE-TEX® Extended Comfort są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, w temperaturze umiarkowanej i wyższej oraz podczas intensywnych aktywności. 

Są trwale wodoodporne, co w połączeniu z oddychalnością stanowi trwałe zabezpieczenie przed wilgocią. Woda nie przedostaje się do wnętrza buta, podczas gdy pot może wydostać się na zewnątrz. Dzięki pozbawionej izolacji konstrukcji stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie optymalny mikroklimat i szybkie odprowadzanie nadmiaru ciepła.

źródło: Gore-Tex

Buty Meindl