MD Rock GTX®

Numer katalogowy: 
3786

Amortyzacja

Amortyzacja

Antystatyczna podeszwa

Antystatyczna podeszwa

Odporne na olej, benzynę i kwasy

Odporne na olej, benzynę i kwasy
Wysokość buta: 
17cm
Waga: 
820g
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT): 
1 269 zł
Kolekcja: 
Rozmiar: 
3,5 - 12
Materiał zewnętrzny: 
Skóra nubukowa / mesh
Wyściółka: 
GORE-TEX® Extended Comfort Footwear
Wkładka: 
Wkładka AIR-ACTIVE® Soft Print drysole
Podeszwa: 
Vibram®
Kolor: 
Brown
Pielęgnacja: 
Meindl Wet-Proof

Wielofunkcyjny but używany w operacjach, miejskich, a także w trudnym terenie, na różnych powierzchniach, takich jak asfalt, kamień kruszony, ceramika itp.

Kompaktowa konstrukcja zapewnia optymalną ochronę stopy i kostki, elementy aktywne w trakcie wykonywania skoków ze spadochronem.

But wykonany ze skóry nubukowej, hydrofobowej, wstawki z Cordury. But przeznaczony do działań w terenach pustynnych, w kolorze brązowym, posiada system dwustrefowego wiązania, sznurowanie buta obejmuje obszar od palców do góry cholewki, co gwarantuje dobrą stabilizację stóp o różnej szerokości.

GORE-TEX® Extended Comfort

Buty zaprojektowane w technologii GORE-TEX® Extended Comfort są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, w temperaturze umiarkowanej i wyższej oraz podczas intensywnych aktywności. 

Są trwale wodoodporne, co w połączeniu z oddychalnością stanowi trwałe zabezpieczenie przed wilgocią. Woda nie przedostaje się do wnętrza buta, podczas gdy pot może wydostać się na zewnątrz. Dzięki pozbawionej izolacji konstrukcji stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie optymalny mikroklimat i szybkie odprowadzanie nadmiaru ciepła.

źródło: Gore-Tex

Buty Meindl